Začíneme už dnes večer koncertom Andreja Šebana | Online festival Plody doby
21.04.2020

Začíneme už dnes večer koncertom Andreja Šebana

Na Slovensku sa už v utorok 21. apríla o 20:00 začne prvý virtuálny festival Plody doby koncertom Andreja Šebana v bratislavskej Novej Cvernovke. Festival prinesie do konca mája takmer 20 koncertov v profesionálnych podmienkach dvoch slovenských a jedného českého klubu, ktoré budú vysielané naživo cez live stream na Facebooku.

Netradičné virtuálne koncertné zážitky s kvalitným zvukom a vizuálom si tak hudobní fanúšikovia budú môcť vychutnať zadarmo. Online festival Plody doby však štedrým priaznivcom slovenskej kultúry umožní prispieť prostredníctvom dobrovoľného príspevku. Môžete tak v týchto neistých časoch ľubovoľnou sumou podporiť nielen samotných umelcov, ale aj ďalších ľudí, ktorí sa pohybujú v pozadí klubov a organizovania koncertov.

Samotnému predchádzali vystúpenia Kataríny Málikovej v bratislavskej Novej Cvernovke (12.4.) a kapely Komajota v prešovskom klube Stromoradie, počas ktorých si organizátori otestovali projekt v oboch slovenských kluboch, ktoré budú súčasťou festivalu. Jeho program začne naostro už dnes (21.4.) o 20:00 online koncertom Andreja Šebana, ktorý budete môcť sledovať priamo na Facebook stránke festivalu.

Zoznam všetkých aktuálne potvrdených koncertov nájdete na konci článku. O možnosti finančne podporiť umelcov a ľudí v zákulisí kultúrneho diania sa viac dozviete našej stránka v sekcii PODPOR NÁS.